Menu Zamknij

Gdzie najlepiej polecieć na weekend?

Jeżeli dobrze poszukasz w internecie możesz znaleźć tanie loty, dzięki którym znajdziesz się na końcu Europy i zwiedzisz nowe miasto za mniejsze pieniądze niż za weekend w Zakopanem. Gdzie najlepiej polecieć na weekend?

  1. Barcelona, Hiszpania – Piękna architektura, pyszne jedzenie, plaże i bogata historia sprawiają, że Barcelona jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Europie. Możesz zwiedzić słynną katedrę Sagrada Familia, spacerować po La Rambla, zjeść pyszne tapas i cieszyć się cudownymi, nadmorskimi widokami.
  2. Amsterdam, Holandia – Znana ze swoich kanałów, muzeów, kawiarni i sklepów z kwiatami, Amsterdam to idealne miejsce na relaksujący weekend. Możesz zobaczyć słynny Rijksmuseum, wypożyczyć rower i przejechać się po miasteczku lub spróbować lokalnych przysmaków, takich jak krokiety i stroopwafle.
  3. Paryż, Francja – Miasto miłości jest jednym z najbardziej romantycznych i malowniczych miast w Europie. Możesz zobaczyć wieżę Eiffla, Louvre, Katedrę Notre-Dame i wiele innych pięknych miejsc. Możesz też spróbować typowej francuskiej kuchni i poznać piękną architekturę Paryża.